רשת המלונות NH

חברים, מכרים ולקוחות יקרים


ההתאוששות בשוק התיירות נמשכת. יותר ויותר ישראלים יוצאים לחופשות בחו"ל ומזמינים חופשות לחודשים הבאים. ברבעון השלישי של שנת 2021 יצאו לחו"ל כ - 1.2 מיליון אנשים. בתשעת החודשים הראשונים של השנה יצאו כ - 1.8 מיליון אנשים. 18% מהנוסעים טסו לארה"ב, 11% ליוון. המספר הכולל של נוסעים לחו"ל בתשעת החודשים הראשונים של 2021 דומה לזה של שנת 2020.


בחרנו להתמקד בעלון זה ברשת המלונות NH. זו רשת פחות ידועה מהמותגים הגדולים כמו הילטון, מאריוט, או שרתון אולם שווה להכירה שכן הרשת מתאפיינת במלונות מעוצבים בצורה מודרנית, מיקומים טובים וחווית אירוח ושרות טובה מאוד. הרשת נחשבת כרשת צומחת, ממשיכה כל הזמן בפתיחה של מלונות במקומות חדשים ומתאפיינת בחדשנות כפי שתראו בהמשך.


מדינות ומותגים

רשת NH Hotel Group היא אחת מרשתות בתי המלון העירוניות המובילות בעולם. החברה מפעילה כ – 360 בתי מלון (למעלה מ – 55,000 חדרים) ב-28 מדינות (אירופה, אמריקה ואפריקה), מתוכם 73% ממוקמים בספרד, גרמניה, איטליה וארצות בנלוקס. עיקר נוכחות הרשת הינה בערים כמו אמסטרדם, ברצלונה, ברלין, בוגוטה, בריסל, בואנוס איירס, דיסלדורף, פרנקפורט, לונדון, מדריד, מקסיקו סיטי, מילאנו, מינכן, ניו יורק, רומא או וינה.


הרשת פועלת תחת שמונה מותגים: NH Hotels, NH Collection, nhow, Tivoli, Anantara, Avani, Elewana ו-Oaks. מלונות הרשת הינם בדרך כלל יוקרתיים, מרוהטים בסגנון מודרני, וממוקמים במרכזי ערים. הרשת מנהלת גם אתרי יוקרה כמו קזינו דה מדריד היוקרתי. הרשת מדורגת במקום השלישי בדירוג המלונות העסקיים באירופה.


חווית האירוח

לרשת שלושה מותגים עיקריים: NH Hotels, NH Collection ו – nhow. לכל מותג נבנתה אסטרטגיה וייחודיות משלו. אסטרטגיה זו הביאה למציאות העכשווית בה מלונות הרשת מאופיינים באלמנטים שהופכים את חווית השהייה במלונות הרשת למצוינת: מזרונים אקסקלוסיביים, טלוויזיות LED חדישות, מייבשי שיער מקצועיים, מקלחות איכותיות ומתקנים חדשים. החברה פועלת רבות במיצוב מחדש של נכסיה באמצעות שיפוץ מלא או חלקי של מבנים רבים ברחבי העולם.


בשנים האחרונות פעלה הרשת לעצב פתרונות אירוח בעלי יתרון תחרותי - כאלו אשר תואמים לאורח החיים, העבודה ושיטות התקשורת המודרניות של הצרכנים, במטרה לעלות תמיד על הציפיות שלהם. דוגמה לכך הייתה השקת "היי טק בפשטות" בגזרת הפגישות והאירועים, הכוללת לא רק חיבור Wi-Fi יוצא דופן, חדרי ישיבות מחודשים ומערכות שיתוף פעולה אינטראקטיביות מהדור החדש, אלא גם טכנולוגיית תלת מימד חיה עבור פגישות ואירועים. חדשנות זו הציבה את NH Hotel Group בחזית תעשיית המלונאות.

7 views0 comments